Hakkımda

P1015999.JPG
 
 

Merhaba…

Yaşam pusulam SEVGİ.

Aşk, özgürlük, erdemli olmak, bilgelik, yaratmak ve üretmek değerlerim. Bu yüzden, aldığım tüm eğitimleri ve kendi üzerimde deneyip olumlu sonuçları gördüğüm teknikleri verdiğim seminerlerde, bireysel seanslarımda ve online danışmanlık ile paylaşıyorum.  

Aşkla yapılan herşeyin insana mutluluk getirdiğine inanıyorum.  

Yaşam amacım, insanların hayatın renklerini keşfetmelerini ve bu renklerle konuşmalarını, dans etmelerini, eğlenmelerini ve öğrenmelerini sağlamak.  Ebru, nefes, meditasyon ve mindfulness teknikleri ile harmanladığım, eğlence garantili seminerler veriyorum. Seminerlerimde yaşama dair çok önemli ve özel kadim bilgiler paylaşıyorum.   

Kadınlar…

Kadınlar ve çocuklarla çalışmaktan ayrıca keyif alıyorum. Her yaştan kadınlara özel hazırladığım Kadın Kadına çalışmalarında dişi enerjimizi dengeliyoruz. Başarısız ilişkiler ve zor doğumlar sonrasında vücudumuza yerleşen toksinleri atıyoruz. Sağlığa, dengeli ilişkilere, bolluk berekete ve aşka nefes alıyoruz.

Gurbet…

Gurbetçi bir gelin olarak Almanya’nın Mainz şehrinde yaşıyorum. Frankfurt ve çevresine çok yakınım. Oğlumla ve eşimle uzun doğa yürüyüşlerine ve bisiklet gezilerine çıkmaya bayılıyorum. Pilates ve yoga yapıyorum. Aileler ve çocuklar üzerine kişisel gelişime yönelik bir kitap projesi üzerinde çalışıyorum.

Ve yaşamın bir renk cümbüşü olduğuna inanıyorum. 

Kariyere gelirsek...

Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun oldum ve Londra’da Finans ve Teknoloji üzerine yüksek lisansımı tamamladım. Pazarlama iletişimi, teknoloji ve ekonomiyi harmanladığım uluslararası bir kariyerim oldu. Yaklaşık 15 yıl finans, otomotiv, perakende, internet ve reklam şirketlerinde üst düzey görevlerde çalıştım. Bu süreçte, renkler hiç peşimi bırakmadı. Renk teorisi ve renk bilimi, renklerle hayatı keşfetme isteğim ve renkli kişiliğim yaptığım her işe yansıdı. Hayat, her tür rengiyle bizimle adeta konuşuyordu aslında... Ve işte, hayatıma bu sıralarda renklerle ve hayatla konuşmamı sağlayan Ebru girdi... Sanat terapisi, New York Modern Sanat Müzesi eğitimleri ebruyu içselleştirmemi ve modernize etmemi sağladı.

İnternet sektöründe gece gündüz ve uykusuz çalıştığım dönemlerde yaşadığım sağlık sorunları nedeniyle Nefes Terapisi ile tanıştım. O zamanlarda bol bol nefes aldım ve hayatıma sağlık, güzellik, neşe ve mucizevi bir dönüşüm katan Transformal Nefes ve Yaşam Koçluğu eğitimlerimi tamamlayarak danışanlarımla paylaşmaya başladım. 

Annelik...

Hamile iken bebeğimle kurduğum ilişki beni daha çok meditasyona ve mindful yaşamaya yöneltti. Canım oğluma, bu sayede teşekkürlerimi sunuyorum. Avustralya'da öğrendiğim Meditasyon ve Mindfulness Tekniklerini öğretiyorum. Aynı dönemde, meditasyon ile ulaştığım derinlikten aldığım güç ile Theta Şifacısı oldum. 

Eğitim şart...

Halen Eğitim Akademi çatısı altında kıdemli eğitmen olarak çalışmakta, reklam, iletişim, internet, sosyal medya eğitimleri yanı sıra kişisel gelişim eğitimleri ve seminerler vermekteyim. Marka, strateji ve iletişim danışmanlığı yapmaktayım. 

 Şu ana kadar binlerce kişiye eğitimlerim ve seminerlerimle ışık oldum ve olmaya devam ediyorum. Bilginin paylaştıkça çoğaldığına inanıyorum, o yüzden tüm bildiklerimi ihtiyacı olanlarla son nefesime kadar paylaşmaya niyetliyim. Dilimin yetmediği yerde devreye elim giriyor. Yazmayı çok seviyorum. Eticaret: Satışta Tsunami Etkisi adında çok satanlar listesine giren bir kitabım var.

Heyyyy...

Buraya kadar okuduysan, artık gerçekten tanışma zamanımız geldi demektir. İnfo@renginefes.com adresine yolla bir merhaba.

Zor geldiyse, tık tık, facebook.com/anilaltass

Tanışalım, konuşalım, paylaşalım...

Sadece nefesinle hayatın tüm renklerini doya doya yaşaman mümkün. 

Anıl Altaş Brug